I N T E N C J E M S Z A L N E ( 08 XI - 15 XI 2020)

Niedziela –  08 XI  2020          

08.00     + Adamina, Stanisław Ciesielczyk, Teresa  Habant

12.00  - O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski dla Marianny z okazji 90 rocznicy urodzin.

18.00    Za Parafian.

 

Poniedziałek –  09 XI 2020          

18.00  + Justyna Horba, Władysław i Stanisław.                    

Wtorek – 10 XI 2020   

18.00 -  O Boże błogosławieństwo, dary Ducha św., opiekę M. Bożej Wspomożycielki w posłudze duszpasterskiej dla ks. Marcina Koncewicza, z okazji imienin. (dar od Apostolstwa Margaretek).

Środa – 11 XI  2020                                                 

18.00 +Zbigniew Kłodowski, Rodzice Gerwatowscy, Krzysztof i Jan Kłodowscy.

Czwartek – 12 XI  2020   

18.00 + Jadwiga, Stefan Ramlau, Józefa (f), Marian Iwaniccy, Danuta Anielska.

  Piątek –  13 XI  2020        

18.00   -

   Sobota –  14 XI  2020    

18.00 -

Niedziela –  15 XI  2020          

08.00     + Bożena, Jerzy Rogowscy, Edward Janczurewicz.

12.00  + Zofia Broniarczyk, Władysław Saganowski

18.00   - O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Marzanny z okazji urodzin.

 

 

 

 

   IDZBARK

I N T E N C J E   M S Z A L N E ( 08 XI - 15 XI  2020)

 

Niedziela – 08  XI  2020  

10.00  +Helena Kuc (22 rocz. śm).

10.00  + Stefania Wojciechowska ( od uczestników pogrzebu).                     

 

Poniedziałek –  09 XI 2020          

17.00 + Stefania Wojciechowska ( od uczestników pogrzebu).                     

Wtorek – 10 XI 2020   

17.00 + Stefania Wojciechowska ( od uczestników pogrzebu).                     

Środa – 11 XI  2020                                                 

17.00 + Antoni Furtak (od uczestników pogrzebu).

Czwartek – 12 XI  2020   

17.00 + Antoni Furtak ( od uczestników pogrzebu).                     

  Piątek –  13 XI  2020        

17.00   + Jerzy  Oporski ( od uczestników pogrzebu).                     

   Sobota –  14  XI  2020    

 17.00 + nie ma Mszy św.

 

Niedziela – 15  XI  2020  

10.00  + Danuta Kaska, Józef Soja

                                    10.00  + Zenon Koprowicz. Jacek Sęktas.